Podobne do: Cyber-prześladowca / Cyberbully

Dodane komentarze ( 1 )
Podobnych filmów: 7 na 2 stronach

1  2    >  >>|

Prześladowca / Stalkers

Kategoria: Dramat, Język: Lektor pl, Rok premiery: 2013
Prześladowca / Stalkers
Poruszająca opowieść o dwóch kobietach, które zrobią wszystko, aby uchronić ofiary stalkingu przed ich oprawcami. Ambitna prawniczka Julia Whitman (Jodi Lyn O`Keefe) walczy o zmianę prawa dotyczącego stalkingu. Kobieta chce, żeby powstała specjalna jednostka prewencyjna, której zadaniem będzie ochrona ofiar, zanim ich prześladowcy zrobią im coś złego. Niestety, jej przełożeni – głównie mężczyźni – zdają się nie rozumieć problemu. Co gorsza, bagatelizują go. Z pomocą Julii przychodzi detektyw Diane Harkin (Drea de Matteo), która sama jest prześladowana przez byłego męża. Kobiety łączą siły i za wszelką cenę próbują pomóc ofiarom. Oparta na faktach historia dwóch kobiet, które z poświęceniem walczą o zmianę prawa dotyczącego stalkingu. Zrealizowany dla telewizji obraz nagłaśnia ten ważny społecznie problem i przestrzega przed bagatelizowaniem go. Pokazuje, że ofiarami stalkingu są nie tylko gwiazdy i celebryci, ale też zwyczajne osoby. Film mówi o kobiecej solidarności, walce ze stereotypami oraz męskim brakiem wrażliwości i empatii. Za kamerą stanął Mark Tonderai (Pod osłoną nocy, Dom na końcu ulicy), a w główne role wcieliły się nominowana do Złotego Globu Drea de Matteo (serial HBO Rodzina Soprano, Atak na posterunek), zdobywczyni nominacji do BAFTY Mena Suvari (American Beauty, cykl American Pie) oraz Jodi Lyn O`Keefe (Cała ona, Wszystkie chwyty dozwolone). Scenariusz produkcji powstał na kanwie książki Rhondy Saunders, znanej prawniczki, która przez wiele lat zabiegała o zaostrzenie prawa dotyczącego stalkingu.


Oglądano: 1207 razy | Ocena: 0.00 / 5 | Komentarzy: 1 | Dodał: Gosc (30.03.2014 r.)

Wirtualne kłamstwa / Cyber Seduction

Kategoria: Thrillery, Język: Lektor pl, Rok premiery: 2011
Wirtualne kłamstwa / Cyber Seduction
Żona i matka Jamie Chapman (Christina Cox) odkrywa, że jej mąż Will (Marc Menard) ma internetowy romans z o wiele młodszą od niej kobietą, A.J. (Ali Liebert).


Oglądano: 1428 razy | Ocena: 4.67 / 5 | Komentarzy: 1 | Dodał: Gosc (16.08.2012 r.)

Cyber-prześladowca / Cyberbully

Kategoria: Dramat, Język: Lektor pl, Rok premiery: 2011
Cyber-prześladowca / Cyberbully
Film opowiada historię 17-letniej Taylor Hillridge (Emily Osment), która dostaje od mamy (Kelly Rowan) w prezencie urodzinowym swój wymarzony komputer. Nastolatka jest podekscytowana niezależnością jaka płynie z posiadania Internetu. Jednak już wkrótce staje się ofiarą cyberprzemocy na jednym z portali społecznościowych. Zaczyna bać się kontaktów ze swoimi szkolnymi znajomymi. Nie potrafiąc się z tym uporać postanawia odebrać sobie życie w związku z czym trafia do szpitala. Jak się później okazuje nie tylko ona boryka się z problemem przemocy w sieci. Gdy matka Taylor dowiaduje się o całym incydencie postanawia stworzyć w szkole system, który ma na celu ochronę młodych osób przed podobnymi doświadczeniami.


Oglądano: 1377 razy | Ocena: 5.00 / 5 | Komentarzy: 1 | Dodał: Gosc (27.04.2012 r.)

Scooby Doo i Cyber-Pościg / Scooby-Doo and the Cyber Chase

Kategoria: Bajki, Język: Dubbing pl, Rok premiery: 2001
Scooby Doo i Cyber-Pościg / Scooby-Doo and the Cyber Chase
Scooby-Doo i jego przyjaciele próbują pojmać Wirusa Widmo, który w trakcie katastrofy przeniósł ich do gry video opartej na przygodach Brygady Detektywów. W trakcie pogoni za Wirusem pokonują dziesięć niewyobrażalnie trudnych poziomów gry i przemierzają czas od prehistorii do epoki lotów kosmicznych. Grupa przyjaciół wplątuje się także w zatarg z hordą wirtualnych złoczyńców pochodzących z najsłynniejszych przygód Brygady Detektywów! Scooby-Doo i jego przyjaciele przeżywają najbardziej elektryzująca przygodę w swojej karierze. W najnowszym filmie zostają wciągnięci do wirtualnego świata gry komputerowej!


Oglądano: 3547 razy | Ocena: 5.00 / 5 | Komentarzy: 0 | Dodał: Gosc (27.05.2011 r.)

Prześladowca 2 / Joy Ride: Dead Ahead

Kategoria: Thrillery, Język: Lektor pl, Rok premiery: 2008
Prześladowca 2 / Joy Ride: Dead Ahead
Film opowiada historię czterech młodych osób jadących na koncert do Las Vegas. Po drodze psuje się im samochód po czym popełniają fatalny błąd. Kradną samochód należący do sadystycznego mordercy, który kieruje ogromną ciężarówką.


Oglądano: 2014 razy | Ocena: 0.00 / 5 | Komentarzy: 0 | Dodał: Gosc (01.06.2010 r.)

Prześladowca / Joy Ride

Kategoria: Thrillery, Język: Lektor pl, Rok premiery: 2001
Prześladowca / Joy Ride
Lewis Thomas zamierza spędzić letnie wakacje, podróżując z narzeczoną Vennie po Ameryce. Romantyczna włóczęga z jednego końca kraju na drugi bardzo przypada dziewczynie do gustu. Po drodze dołącza do nich starszy brat Lewisa, Fuller, który właśnie wyszedł z więzienia. Gdy na ich drodze pojawia wielka ciężarówka, Fuller chce zrobić kierowcy kawał. Lewis nawiązuje więc przez radio kontakt z kierowcą i podając się za samotną kobietę, umawia się z nim na randkę w motelu. Wkrótce beztroska, wakacyjna przejażdżka zamienia się w koszmar.


Oglądano: 1366 razy | Ocena: 3.00 / 5 | Komentarzy: 0 | Dodał: Gosc (01.06.2010 r.)

Podobnych filmów: 7 na 2 stronach

1  2    >  >>|

Copyright by BigHumor.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności